Danışmanlık ve dava takibi alanlarında güvenilir hukuki hizmetler

Hoşgeldiniz

Türkiye’nin önde gelen en eski hukuk bürolarından biri olan Yarsuvat Hukuk Bürosu, 1941 yılında daha önce Cumhuriyet Savcılığı ve Hâkimlik görevlerinde bulunmuş olan Avukat İhsan Yarsuvat tarafından kurulmuştur. Avukat İhsan Yarsuvat, farklı alanlarda uzmanlaşmış avukatları bir araya getirerek bugünkü hukuk bürosu anlayışının da temellerini atmış, bu yolla toplumun daha geniş bir kesimine ulaşarak, modern hayatın farklı gereksinimlerine cevap veren bir oluşumu başlatmıştır. Bugün Yarsuvat Hukuk Bürosu, İstanbul’da bulunan merkez ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan bağlı ofisleri ve Paris, Lozan ve Cenevre’deki irtibat büroları ile hem dava takibi hem danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Büronun mevcut müvekkil profili, bankacılık ve finans, sağlık, tekstil, yatırım, turizm, ilaç ve enerji sektörleri gibi alanlarda faaliyet gösteren yerel ve uluslararası şirketler ve şahıslardan oluşmaktadır.

İş Bölümleri ve Avukatlar

Yarsuvat Hukuk Bürosu bünyesinde
10 avukat ve danışman farklı hukuk alanlarında hizmet vermektedirler:

Yarsuvat Hukuk Bürosu | Anasayfa | Hakkımızda | İş Bölümü | Avukatlar | İnsan Kaynakları | Bize ulaşın

Levent, Esentepe Mahallesi, Ali Kaya Sokak, No: 1-B, Polat Plaza, B Blok, K:6 34394 Şişli İstanbul

Tel: (0212) 325 00 00 (Pbx) Fax: (0212) 325 00 04 ve (0212) 325 00 05

Telif Hakkı © 2009 Yarsuvat Hukuk Bürosu. Tüm hakları saklıdır. www.yarsuvat.com

Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.

Bu sitenin tüm tasarım ve uygulaması zwanga tarafından yapılmıştır.